English

 

آژانس آسیا پرواز

 

سفرهای علاالدین

 

 

پیکاپ ویزا وقت سفارت پیکاپ ویزا آمریکا امریکا کانادا انگلیس دبی ایروان ارمنستان استانبول آنکارا ترکیه

 

آژانس آسیا پرواز

 

آژانس آسیا پرواز

 

آژانس آسیا پرواز

 

آژانس آسیا پرواز

 

آژانس آسیا پرواز

 

آژانس آسیا پرواز

 

 

 

   بار مجاز ایرلاین ها Baggage Charges and Allowances

 

 
کل کاربران : 801341
کاربران امروز : 76
بازدید امروز : 85
کاربران دیروز : 86
بازدید دیروز : 108
کاربران آنلاین : 7

 

مشاهده کامل خبر
افتتاح دفتر شرکت هواپیمایی و گردشگری آسیا پرواز در بیرجند      

دفتر شرکت هواپیمایی و گردشگری آسیا پرواز با حضور جمعی از مسئولین استان در بیرجند افتتاح شد. همچنین در این مراسم از اولین وب سایت گردشگری استان رونمایی شد.


دفتر شرکت هواپیمایی و گردشگری آسیاپرواز به مدیرعاملی احمد کاشانی طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولین و مدیران استانی و شهرستانی و مدیران شرکت های هواپیمایی در بلوار شهید صیاد شیرازی بیرجند افتتاح شد. اشرفیان ، رئیس هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) - شعبه بیرجند در این مراسم گفت: دفتر شرکت هواپیمایی آسیا پرواز دهمین آژانس هواپیمایی است که در بیرجند افتتاح می شود و طی 2 سال گذشته تعداد این آژانس ها از 5 آژانس به 10 آژانس افزایش یافته که نشان می دهد بیرجند همچنان جای توسعه و پیشرفت دارد. خانم نخعی ، نایب رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند و قلاسی مود مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی اجتماعی شهرداری بیرجند نیز در این مراسم ضمن تاکید براهمیت بحث توریسم با توجه به وجود اماکن تاریخی و گردشگری منحصر به فرد در بیرجند و استان و پتانسیل های این بخش ، برای مدیرعامل و کارکنان شرکت هواپیمایی و گردشگری آسیا پرواز آرزوی موفقیت کردند.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی و گردشگری آسیا پرواز در این مراسم گفت: با نیت خدمت به مردم در راستای  مسافرت هوایی و توسعه صنعت گردشگری استان با تیمی جوان و پرانژی وارد عرصه شده ایم و هم اکنون آماده خدمات رسانی هستیم.
در این جلسه علاوه بر افتتاح دفتر شرکت هواپیمایی و گردشگری آسیا پرواز از اولین وب سایت جامع گردشگری خراسان جنوبی که با همت شرکت آسیا پرواز تهیه و تدوین شده است رونمایی شد.
مدیرعامل شرکت هواپیمایی و گردشگری آسیا پرواز گفت: این وب سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده که زبان انگلیسی آن امکان ترسیم چهره بین المللی گردشگری استان را فراهم کرده است. احمد کاشانی افزود : وب سایت جامع گردشگری خراسان جنوبی شامل اماکن تاریخی استان با ذکر شماره ثبت ملی ، قدمت اثر و توضیحاتی از جمله پیشینه اثر و معماری مربوط به آن می باشد. ضمن اینکه در خصوص جاذبه های طبیعی ، روستاهای هدف گردشگری و قابلیت های کویری استان نیز اطلاعاتی به صورت جامع در این وب سایت آمده و این اطلاعات برای تمام شهرستانهای استان به تفکیک نام آنها در منویی به نام «خراسان جنوبی» ذکر شده است.
وی ادامه داد منوی دیگری به نام «گردش در استان» در این وب سایت قرار دارد که شامل اطلاعات کامل در خصوص باغ ها و عمارت های تاریخی ، مساجد کهن ، خانه های باستانی ، کاروانسراها و آسیاب ها ، مدرسه های تاریخی ، قلعه ها ، غارها و جاذبه های طبیعی استان می باشد.
احمد کاشانی همچنین گفت: ویژگی دیگر این وب سایت معرفی اماکن اقامتی شامل هتل ها و مسافرخانه ها در منویی با نام «هتل ها» است و همچنین اطلاعات پرواز فرودگاه بیرجند نیز به صورت به روز در صفحه اول و منوی اطلاعات پرواز قرارگرفته است.
وی افزود مهمترین ویژگی این وب سایت عکس محور بودن آن است که در حقیقت فرد بازدید کننده را با مناظر بکر استان (اماکن تاریخی و جاذبه های طبیعی) آشنا می کند.
مدیرعامل شرکت آسیا پرواز گفت: اطلاعات ذکر شده و عکس های موجود در وب سایت با همت کارشناسان سازمان میراث فرهنگی ، گرشگری و صنایع دستی استان تهیه شده که از طریق روابط عمومی این سازمان در اختیار این شرکت قرار گرفته است، البته عکسهای دیگری هم از عکاسان بومی استان در صفحه های مختلف این وب سایت قرار دارد.  
وی همچنین در خصوص محل دفتر شرکت هواپیمایی و گردشگری آسیا پرواز در حاشیه بلوار صیاد شیرازی خاطرنشان کرد: بلوار صیاد شیرازی به لحاظ دسترسی آسان مردم از تمامی نقاط شهر حائز اهمیت است و گستردگی عرض خیابان موجب فراهم شدن محیط مناسب برای پارک وسایط نقلیه مراجعین به این شرکت می باشد.
 


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع : روابط عمومی آسیا پرواز
آخرین ویرایش : 1392/07/26 -- 08:30:45
نویسنده : مدیر سایت
تعداد بازدید : 5922

وب سایت رسمی شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری آسیا پرواز


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS