English

 

آژانس آسیا پرواز

 

سفرهای علاالدین

 

 

پیکاپ ویزا وقت سفارت پیکاپ ویزا آمریکا امریکا کانادا انگلیس دبی ایروان ارمنستان استانبول آنکارا ترکیه

 

آژانس آسیا پرواز

 

آژانس آسیا پرواز

 

آژانس آسیا پرواز

 

آژانس آسیا پرواز

 

آژانس آسیا پرواز

 

آژانس آسیا پرواز

 

 

 

   بار مجاز ایرلاین ها Baggage Charges and Allowances

 

 
کل کاربران : 801348
کاربران امروز : 83
بازدید امروز : 92
کاربران دیروز : 86
بازدید دیروز : 108
کاربران آنلاین : 11

 

مشاهده کامل خبر
امضا قرارداد همکاری بین مدیران شرکت آسیاپرواز و امواج تراول ترکیه      

« ایلهان کاراگیه » مدیرعامل آژانس هواپیمایی و گردشگری امواج تراول ترکیه که به دعوت آژانس هواپیمایی و گرشگری آسیاپرواز به بیرجند سفرکرده بود ، پس از دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی و بازدید از باغ و عمارت جهانی اکبریه ، با کاشانی مدیرعامل آژآنس هواپیمایی و گردشگری آسیاپرواز قرارداد همکاری امضا کرد.

اعزام تورهای گردشگری از ترکیه به خراسان جنوبی یکی از مهمترین مفاد این قرارداد به شمار میرود.

 حسن رمضانی مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ، صبح امروز در دیدار با ایلهان کاراگیر، مدیر آژانس گردشگری امواج تراول ترکیه با اشاره به وجود دو فردوگاه در خراسان جنوبی، گفت: بر اساس پیگیری هایی که انجام شد در آینده نزدیک یک پرواز از خراسان جنوبی به دبی خواهیم داشت.
وی افزود: خراسان جنوبی به لحاظ قرارگیری در مسیر استان هایی که آثار تاریخی زیادی دارند جایگاه ویژه ای در زمینه گردشگری دارد.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، خراسان جنوبی را تنها پناهگاه یوز پلنگ آسیایی دانست.
رمضانی اظهارکرد: امیدواریم با سفر مدیر آژانس گردشگری امواج تراول ترکیه گردشگران ترکیه به استان ما سفر کنند .
وی هزینه سفر به خراسان جنوبی را بسیار ارزان تر از سفر به استان ها دیگر دانست و ادامه داد: اگر رابطه بین خراسان جنوبی و ترکیه ادامه داشتته باشد می توان برای انجام پرواز از خرسان جنوبی به ترکیه اقدام کرد.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه خراسان جنوبی در حال حاضر در زمینه ورود تورهای گردشگری بسیار فعال است، تصریح کرد: در شهریور ماه امسال یک تور شامل 20 خودروی دو دیفرانسیل از اروپا برای کویر نوردی به استان ما سفر می کنند.
رمضانی، برگزاری تورهایی از کشورهای خارج از جمله ترکیه را از برنامه های خود اعلام کرد و گفت: خراسان جنوبی با کیفیت ترین و مرغوب ترین زعفران و زرشک را دارد و ما می توانیم تورهایی از کشور ترکیه در فصل برداشت زعفران داشته باشیم تا گردشگران در مزارع زعفران حضور یابند.

همکاری بین تورهای گردشگری ایران و ترکیه میتواند شناخت دو ملت را از یکدیگر افزایش دهد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی ادامه داد: بخش عمده ای از وسایل تبلیغاتی دنیا در اختیار دشمنان ایران قرار دارد و از این طریق چهره ای نامناسب از ایران به مردم جهان نشان می دهند و امیدورایم با حضور گردشگران ترکی به ایران داشته های ایران را به دنیا معرفی کنند و این نگاه های بسته از بین برود.
رمضانی اظهارکرد: در حوزه سرمایه گذاری گردشگری نیز آماده همکاری با سرمایه گذران ترکی هستیم و برای ساخت کمپ‌های گردشگری می توانیم زمینه ورود سرمایه گذاران ترکیه را فراهم کنیم.
احمد کاشانی، مدیر شرکت آسیا پرواز بیرجند نیز در این جلسه گفت: گردشگری ظرفیت ها و ظرافت های خاص خود را دارد و در خراسان جنوبی اداب و رسوم مختلفی وجود دارد که هر کدام جذابیت های خاص خود را دارد و ما نیز سعی کردیم تمام این جذابیت ها را به گردشگران نشان دهیم.
وی ادامه داد: ما آمادگی داریم آبان و آذر ماه تورهایی را از کشور ترکیه به خراسان جنوبی داشته باشیم تا از نزدیک در مزارع زعفران حضور پیدا کنند.

سفر به ایران از آرزوهای مردم ترکیه است
ایلهان کاراگیر، مدیر آژانس گردشگری امواج تراول ترکیه نیز با اشاره به رابطه دوستانه ایران و ترکیه از زمان های دور، گفت: از گذشته های دور تاکنون هیچ جدایی بین این دو کشور پیش نیامده است.
وی ادامه داد: از نظر فرهنگی و شکل ظاهر مردم ترکیه و ایران شباهت های زیادی با یکدیگر دارند و همیشه در ذهن مردم ترکیه سفر به ایران بوده است
مدیر آژانس گردشگری امواج تراول ترکیه ادامه داد: با توجه به اینکه رسانه های دنیا سعی بر معرفی ایران به عنوان کشوری نا امن دارند اما باسفر ترکها به ایران شاهد امنیت و رشد و توسعه یافتگی ایران خواهند بود
ایلهان کاراگیر با اشاره به سیاستهای دولت ایران، گفت: امیدواریم مردم ترکیه از طرح های بزرگ خراسان جنوبی که در یونسکو ثبت شده دیدن کنند.
وی اظهارکرد: زمینه برای ورود تورهای گردشگری به خراسان جنوبی فراهم است و ما در این زمینه آماده همکاری هستیم.
مدیر آژانس گردشگری امواج تراول ترکیه اظهارکرد: با ورود سرمایه گذارانی از ترکیه به خراسان جنوبی می توان شاهد ورود گردشگران ترکی به این استان نیز بود.

 گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع : وب سایت بیرنا
آخرین ویرایش : 1394/05/04 -- 17:50:13
نویسنده : مدیر سایت
تعداد بازدید : 2048

وب سایت رسمی شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری آسیا پرواز


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS